Горнолыжные тренажеры Skimag
+38(098)112-0222
skimag.ua@gmail.com

Гірськолижний тренажер Skimag Pro

           Тренажер Skimag PRO рекомендується для занять спортом і призначений для тренувань гірськолижників, спрямований на розвиток і зміцнення м'язів ніг, особливо косих м'язів, які не задіяні під час звичайних присідань, а також м'язів спини і рук. І найважливіше у роботі на тренажері - це формування і закріплення м'язово-суглобової пам'яті, яку потім переносимо на снігові схили і виконуємо повороти легко і не вимушено. Починати вчитися і тренуватися на ньому можуть будь-які лижники без обмеження статі і віку. Вся різниця полягатиме лише в амплітуді рухів і швидкості переміщення по уявному схилу за рахунок різної величини встановленого навантаження.  Тренажер орієнтований для роботи у великих приміщеннях, спортивних залах та на відкритому повітрі .
 
Габаритні розміри :
- ширина 2958 мм, висота 1538 мм, глибина 887 мм (по крайніх точках)
- габаритні розміри каретки: 540 х 413 х 412 мм (по крайніх точках)
 
Вага тренажера:
- загальна вага: 76,8 кг
- без стійки та поруччя: 31,8 кг
- стійка та поруччя: 27,9 кг
- вага каретки: 17,1 кг
 
Габаритні розміри у чохлах:
- чохол №1: 1600 х 600 х 250 мм * (містить верхню частину тренажера, стійки та поруччя)
- чехол№2: 1600 х 400 х 350 мм * (містить нижню частину тренажера, підставку та рейки)
- сумка-чохол: 580 х 420 х 320 мм * (містить каретку, опори для ніг 2 шт., гайкові ключі 2 шт., болти і гайки)
* - розміри трохи залежать від скручування чохлів.
 
Вага тренажера у чохлах:
- загальна вага: 89,6 кг
- чохол №1: 35,6 кг
- чохол №2: 32,4 кг
- сумка-чохол: 21,6 кг


Всі тренажери мають полімерне покриття, створене на основі порошкової фарби - це нова екологічно чиста технологія. На сьогоднішній день її вважають однією з найбільш досконалих покриттів для металу. Базовий колір фарбування тренажера - антрацитовий RAL 7016. За вашим бажанням ми можемо пофарбувати тренажер в колір, який Ви вибрали. Підбір повинні зробити за допомогою таблиці кольорів RAL і повідомити нам номер кольору.

Для спортивних команд і індивідуального використання

   Дуже добре підходить для спортивних команд , як додаток до стандартних вправ по ЗФП і збільшення навантажень на косі м'язи ніг, які не задіяні під час звичайних присідань навіть з додатковою вагою або під час різноманітних бічних стрибках. Під час симуляції повороту на тренажері можна досягати кута закантовки  25-30 градусів (максимальний розрахунковий кут складає 20 градусів) отримуючи навантаження на ноги як мінімум до 2 G , чого не доб'єшся за жодних присідань. Будуючи тренувальний процес можна точно задавати кількість пройдених «воріт» і зроблених «спусків», дозувати і змінювати механічно навантаження за допомогою нижніх джгутів. І під час виконання «поворотів» тренер, перебуваючи поруч зі спортсменом, може безпосередньо коригувати техніку, положення тулуба, стегон і гомілок. Так само спортсмен може працювати самостійно перед дзеркалом, бачити себе і виправляти свої помилки. Чим більше ми робимо таких «поворотів», тим більше закріплюємо м'язово-суглобову пам'ять спортсмена.

    Є ще один дуже важливий аспект у роботі на тренажері для спортсменів. Більшість лижників на початкових стадіях навчання і не тільки на початкових не знають, як взаємодіяти з усіма зовнішніми силами , що діють на них під час спуску. Більшість навчилися і звикли виконувати поворот за рахунок радіуса лиж і основних дійових сил: відцентрової, доцентрової і сили тяжіння, при цьому жодним чином не використовуючи силу реакції опори і силу віддачі лиж. Заповнити цю прогалину можна за допомогою тренажера. На ньому неможливо виконати «поворот» за рахунок радіуса лиж просто впавши всередину повороту.

    Тренажер досить легко розібрати, укласти в чохли, які йдуть у комплекті, і взяти з собою на тренувальний збір ... Можна його встановити просто на траві, для цього є спеціальні регульовані ніжки.

    Можна застосовувати для реабілітації після травм або операцій на нижній опорно-руховий апарат, під час виконання «поворотів» є можливість дозувати навантаження і знизити до нуля дію сили тяжіння.

SKIMAG PRO Edition

ціна: 67500 грн

   Якщо Ви не будите часто перевозити тренажер, то можна придбати його без чохлів.
 
Комплектність поставки: без транспортувальних чохлів .
Поставляється в картонній упаковці.

SKIMAG PRO Edition (Lite)

ціна: 60750 грн

Для тренажерних залів і спортивних клубів

      Для тренажерних залів пропонується спеціальна версія, яка має суцільнозварну підставу з направляючими рейками і розбірну верхню частину. Це значно посилює конструкцію тренажера для інтенсивного щоденного використання.

Габаритні розміри не змінюються.
Комплектність поставки: без транспортувальних чохлів і ніжок для установки на траві

SKIMAG PRO Edition (Hall)

ціна: 59400 грн

Ми знаходимося

03110
м.Київ, Україна

Контакти

+38(098)112-0222

skimag.ua@gmail.com

Слідкуйте за нами