Горнолыжные тренажеры Skimag
+38(098)112-0222
skimag.ua@gmail.com
SKIMAG ® ДОСКОНАЛІСТЬ
КАРВІНГОВОЇ ТЕХНІКИ

Тренажер SKIMAG необхідний для навчання і вдосконалення сучасної техніки Карвінгового повороту . Підходить для всіх рівнів підготовленості лижників: від початківців любителів і дітей до просунутих екстремалів й професійних спортсменів без обмеження статі та віку. Вся різниця буде полягати лише в амплітуді рухів і швидкості переміщення по уявному схилу за рахунок різної величини встановленого навантаження, яку Ви самі вибираєте для себе. На ньому ви не будете боятися впасти на умовний схил при максимальних кутах закантовки . Ваші гомілки і стегна завжди будуть бездоганно працювати паралельно, як того вимагає прогресивна карвінгова техніка.

ЯК ЦЕ
ВЛАШТУВАНО
І ДЛЯ ЧОГО ...


БЕРЕМО З СОБОЮ ТРЕНАЖЕР

SKIMAG ® PRO
Тренажер SKIMAG PRO орієнтований для роботи в тренажерних залах, для спортивних команд. На ньому можна точно дозувати навантаження і в процесі руху коригувати техніку. Його досить легко розібрати та скласти в чохли й взяти з собою на тренувальний збір ...

SKIMAG ® HOME
Тренажер SKIMAG HOME для маленьких приміщень і квартир, має менші розміри, але вже без динамічної підвіски. Робить дуже захоплюючим завдання присісти 5 по 100 разів і при цьому шліфує паралельну роботу ніг для створення правильної м'язово-суглобової пам'яті, щоби потім на схилі зробити ідеальний різаний поворот.

Ми знаходимося

03110
м.Київ, Україна

Контакти

+38(098)112-0222

skimag.ua@gmail.com

Слідкуйте за нами